Hakkımızda

 

ASYA Tercüme ve Konferans Hizmetleri alanında uzman kadrosu ve güçlü, dinamik altyapısı ile yurtiçinde ve yurt dışında birçok seçkin firmaya profesyonel çeviri ve tercümanlık hizmetleri vermektedir.

Mütercim Tercümanlık bölümü mezunu tercümanlarının yanı sıra, yabancı uyruklu, çifte vatandaşlık sahibi; mühendis, hukukçu, doktor, kimyacı, eczacı, öğretim üyeleri, ekonomist, bankacı, Cumhurbaşkanlığı kadrolu, uluslararası ilişkiler uzmanı v.b editörleri bünyesinde bulunduran ASYA Tercüme ve Konferans Hizmetleri milyonlarca karakterlik çeviri tecrübesi ile sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermenin haklı gururu ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız hizmet anlayışını, müşterilerce talep edilen formatta ve teslim süresine sadık kalmak ve kusursuz çeviri kalitesini sağlamak prensipleri üzerine şekillendirmiştir.

 

GİZLİLİK
Hassas bilgilerinizin gizliliğini korumak en önemli sorumluluklarımızdan biridir. Sizden aldığımız tüm metin ve bilgiler, her çalışanımızın ve tercümanımızın imzalamak zorunda olduğu Gizlilik ve Bilgi Koruma Sözleşmesi'nin koruması altındadır.


TEKNOLOJİ

Aynı anda birden fazla projeyi en verimli biçimde yürütmek için en gelişmiş Proje Yönetim Sistemi'ni kullanıyoruz. Trados gibi CAT (Bilgisayar Destekli Çeviri) araçlarımızla hem terminolojide tutarlılık sağlıyor, hem de insandan kaynaklanan hataları en alt düzeye indiriyoruz.


EKİBİMİZ VE KAYNAKLARIMIZ

Üstün nitelikli ve deneyimli çevirmenler, editörler, masaüstü yayıncılar ve yerelleştirme uzmanlarından oluşan yurt içi kadromuza büyük güven duymaktayız. Çeviri ve proje yönetiminde en son teknolojileri ve en gelişmiş sistemleri kullanıyoruz. Tüm dosya biçimleri ve basılı materyaller üzerinde çeviri hizmeti sunuyoruz.

     

Neden ASYA TERCÜME ?

ASYA Tercüme müşterilerinin ihtiyaç duyduğu dil çözümlerini sağlamada Fiyat - Kalite - Zaman kriterlerini ön planda tutmaktadır. Proje süreçlerinde taahhüt edilen hizmetleri en uygun zaman dilimini belirleyerek kaliteden ödün vermeyecek şekilde rekabetçi fiyatlarla sunmaktadır. ASYA Tercüme bu doğrultuda mevcut kaynaklarını sürekli geliştirmekte ve daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla süreçlerini güncelleyerek değişen şartlara adapte etmektedir. Bu temel kriterleri baz alarak müşteri memnuniyetini elde etmeyi hedeflemektedir. Bu anlamda müşterilerin yaptığı geri bildirimlere önem vermekte ve yapılan geribildirimleri de en kısa sürede yanıtlamaktadır. Bu şekilde müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmayı taahhüt etmektedir.